Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #szkolenie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #szkolenie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 11 maja 2018

Kurs Manicure Żelowy / LILO Akademia


Cześć kochani, zbierałam się trochę do napisania tej notki bo nie chciałam pominąć niczego istotnego co spotkało mnie na szkoleniu ze Stylizacji Paznokci Metodą Żelową. W dzisiejszej notce dowiecie się między innymi jak taki kurs przebiega, ile kosztuje, czy coś trzeba ze sobą zabrać i dla kogo taki kurs jest odpowiedni, oraz napomknę o dofinansowaniu z Urzędu Pracy, które bardzo pomaga w rozwijaniu swoich pasji. Zapraszam do ciekawej lekturki.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia