Witam was dzisiaj lawendowo w kolejnym poście wspieram w kryzysie. Ostatnio bardzo mocno szukam w sieci polskich przedsiębiorców, bo to właśnie ich chcę w tym trudnym czasie wesprzeć nie tylko ciepłym słowem, ale i finansowo. Na mojej tapecie dziś lawendowa marka, a dokładniej dwójka przesympatycznych osób, którzy prowadzą dworzysk, pole lawendy. Dworzysk to nie tylko miejscowość, gdzie mieszkają Ula i Grzegorz Kopciewscy, to tutaj uprawiają lawendę. W ich sklepie znajdziecie produkty z lawendy, a także mieszanki ziołowe.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #wspieramwkryzysie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #wspieramwkryzysie. Pokaż wszystkie posty
piątek, 24 kwietnia 2020
czwartek, 26 marca 2020
dodatki do kawy, pyszne herbaty magic.mug / #wspieramwkryzysie
Hej, sytuacja w Polsce jak i na świecie w związku z pandemią nie jest ciekawa. Z obawą obserwuje wszystkie moje ulubione sklepy internetowe, które zawieszają swoje działalności z wiadomego powodu. Nie, nie będę drążyć tego tematu, choć jest bardzo ważny to blogerzy skupiają teraz swoją pracę na uspokajanie ludzi. Na Instagramie wystartowała seria #wspieramwkryzysie, gdzie udostępnia się swoje ulubione sklepy, które teraz przechodzą kryzys bądź są tuż przed nim.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

