Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #eko. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #eko. Pokaż wszystkie posty

piątek, 24 kwietnia 2020

Lawendowa poezja / dworzysk

Witam was dzisiaj lawendowo w kolejnym poście wspieram w kryzysie. Ostatnio bardzo mocno szukam w sieci polskich przedsiębiorców, bo to właśnie ich chcę w tym trudnym czasie wesprzeć nie tylko ciepłym słowem, ale i finansowo. Na mojej tapecie dziś lawendowa marka, a dokładniej dwójka przesympatycznych osób, którzy prowadzą dworzysk, pole lawendy. Dworzysk to nie tylko miejscowość, gdzie mieszkają Ula i Grzegorz Kopciewscy, to tutaj uprawiają lawendę. W ich sklepie znajdziecie produkty z lawendy, a także mieszanki ziołowe. 

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia