Witam was dzisiaj lawendowo w kolejnym poście wspieram w kryzysie. Ostatnio bardzo mocno szukam w sieci polskich przedsiębiorców, bo to właśnie ich chcę w tym trudnym czasie wesprzeć nie tylko ciepłym słowem, ale i finansowo. Na mojej tapecie dziś lawendowa marka, a dokładniej dwójka przesympatycznych osób, którzy prowadzą dworzysk, pole lawendy. Dworzysk to nie tylko miejscowość, gdzie mieszkają Ula i Grzegorz Kopciewscy, to tutaj uprawiają lawendę. W ich sklepie znajdziecie produkty z lawendy, a także mieszanki ziołowe.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #lifestyle. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #lifestyle. Pokaż wszystkie posty
piątek, 24 kwietnia 2020
czwartek, 26 marca 2020
dodatki do kawy, pyszne herbaty magic.mug / #wspieramwkryzysie
Hej, sytuacja w Polsce jak i na świecie w związku z pandemią nie jest ciekawa. Z obawą obserwuje wszystkie moje ulubione sklepy internetowe, które zawieszają swoje działalności z wiadomego powodu. Nie, nie będę drążyć tego tematu, choć jest bardzo ważny to blogerzy skupiają teraz swoją pracę na uspokajanie ludzi. Na Instagramie wystartowała seria #wspieramwkryzysie, gdzie udostępnia się swoje ulubione sklepy, które teraz przechodzą kryzys bądź są tuż przed nim.
poniedziałek, 30 kwietnia 2018
szczęśliwy kwiecień
Kwiecień to naprawdę bardzo szybki miesiąc, mrugnęłam, a tutaj już ostatni jego dzień. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - tyle dobra jeszcze żaden miesiąc mi nie przyniósł. Wszystko zaczęło kwitnąć: kwiaty, drzewa, moja miłość, moje szczęście i ja. Jak pięknie czuć się spełnioną. Już na dobre zawitała u nas wiosna, a w mojej szafie znowu wiszą kolorowe sukienki, do których mam największą słabość. I kiedy tylko moja Ewa (EVER grafika & fotografia) napisała, że ma czas na sesje to krzyknęłam z radości, a co! Zanim przejdziecie do oglądania zdjęć muszę jeszcze wtrącić, dlaczego ten kwiecień jest aż tak szczęśliwy. Zdałam prawo jazdy oraz ukończyłam szkolenie na stylistkę paznokci, a w maju czekają na mnie kolejne dwa szkolenia i kolejna dawka wiedzy! Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć i koniecznie odpowiedzcie na pytania, które znajdują się na samym końcu.
wtorek, 17 kwietnia 2018
SPODNIE MUST HAVE / mój look na wiosnę
piątek, 6 kwietnia 2018
stylowe maski antysmogowe / maskiss.pl
poniedziałek, 11 grudnia 2017
Dear Santa Claus
Dzisiejsza notka jest kontynuacją poprzedniej. Weszłam w ten grudzień jak torpeda, mimo, że wciąż nie ma śniegu, na który tak bardzo czekam! Mikołajki już były, jedni dostali czapki i szaliki, a inni dużo czekolady! A kto dostał mocnego przytulasa, który uderzył cie w serce swoim ciepłym uczuciem? Grudzień jest dla mnie wyjątkowo emocjonalny. Nie kojarzy mi się z drogimi prezentami, a z uczuciami. Dlatego dzisiaj poprosiłam moich obserwatorów na różnych social media, żeby napisali co by chcieli dostać od Świętego Mikołaja. To nie jest tylko mój list. A wasz wszystkich.
wtorek, 5 grudnia 2017
Hello December!
Witaj Grudzień i witajcie Wy. Zawsze wybierając się na sesję, czy to z Karoliną, czy z panią Lidią, czy z Ewą staramy się robić zdjęcia tematycznie do danej pory roku, do mojego obecnego humoru lub do moich najnowszych inspiracji. Przysięgam, mrugnęłam tylko okiem, a już pojawił się grudzień. Nie wiem jak to się stało, ale w tym roku w ogóle go nie czuję. Każdy miesiąc jest dla mnie wyjątkowy, ma swoją moc, magię i aurę. A grudzień? Nagle zbuntowałam się i tupnęłam nogą jak małe obrażone dziecko, które nie może dostać tego czego chce. A ja przecież nie chce wiele. Śniegu po pas, lepienia bałwanów z siostrami, bitwy na śnieżne kulki, kuligu rodzinnego... wszystko czego chcę to tylko śnieg. I kiedy parę dni temu zaczął padać z deszczem, stałam w oknie jak małe dzieciątko i byłam zaczarowana. To co, że z deszczem. To co, że zaraz zniknął. Ale był.
piątek, 17 listopada 2017
Upamiętnij chwile / Saal Digital
Pamiętam czasy, gdy byłam małym dzieckiem, a mama zawsze pokazywała mi zdjęcia jak miałam parę dni, miesiąc i pierwszy rok. Zawsze byłam zachwycona magią tych zdjęć. W późniejszych latach sama wyciągałam z szuflad albumy rodzinne i oglądałam je jak zahipnotyzowana. Znałam je wszystkie na pamięć, jakbym mogła to z zamkniętymi oczami mówiłabym gdzie i kto jest na zdjęciu na poszczególnej stronie. Obiecywałam sobie, że jak dorosnę to sama założę sobie taki album! Będzie w nim wszystko, pieski, kwiatki, ogród, ja, mama, tata, cała rodzina, a nawet sąsiedzi. Ot, takie miałam małe marzenie. Teraz kiedy zbliża mi się dwadzieścia lat, weszłam w galerię zdjęć na telefonie i zaniemówiłam. Ponad dwa tysiące zdjęć! Były tam moje wakacje, uroczystości rodzinne, imprezy z przyjaciółmi, a nawet zdjęcia kilkumiesięcznego mojego psa, który ma już 11 lat. Wiedziałam, że pora coś z tym zrobić i tak natknęłam się właśnie na firmę Saal Digital.
poniedziałek, 13 listopada 2017
BLACK AND WHITE
Siedzę dzisiaj w za dużym swetrze, w za dużych spodniach w za dużym pokoju i przeglądam swoje zdjęcia. Wpadłam na te czarno białe, które zawsze kojarzyły mi się ze smutkiem. Pokazałam babci i mówię, że one są takie piękne, ale bez kolorów. A moje życie jest przecież pełne kolorów! Moja babcia natomiast uwielbia zdjęcia czarno białe i zawsze je najbardziej pochwala. We współpracy z cudowną Ewą Stetner z EVER grafika & fotografia byłyśmy na jesiennej sesji, którą mogliście podziwiać w notce Mrs Autumn. Te, które wam dzisiaj pokażę, również pochodzą z tej sesji, lecz są czarno białe. Im dłużej je oglądałam, tym bardziej skradały moje serce, swoim kolorem. Przyniosły mi wiele refleksji, którymi podzielę się z wami, w dzisiejszym poście.
środa, 1 listopada 2017
Mrs Autumn
Jesień już dała nam o sobie znać. Jeszcze jak był wrzesień, powiedziałam sobie: Paulina, w tym roku polubisz panią Jesień. Cofam to. Mamy 1 listopada, a ja jej nienawidzę. I nie dlatego, że wiatr niszczy wszystko co staje mu na drodze. I nie dlatego, że deszcz nie pozwala mi spacerować po pięknym parku. I nie dlatego, że złociste liście zamieniły się w czarno, brązowe i zgniłe kolory. Tylko przez te cholerne, zmiany pogody. Za czym idzie również zmiana mojego samopoczucia: migreny, zmęczenie i te smutne chmury, które ciągle płaczą nad moim blokiem. Na szczęście, udało nam się kobietkom stworzyć jeszcze piękną i kolorową sesje. Nawiązałam nową współpracę, tym razem z niesamowitą Ewą Stetner, która prowadzi stronkę na Facebooku EVER grafika & fotografia, gdzie serdecznie was zapraszam do polubienia fanpage! Post, który dla was przygotowałam zaczęłam od pesymistycznego krzyku, na panią Jesień, nie bez powodu! Bo dzisiaj szukam samych plusów tej pory roku...
niedziela, 29 października 2017
HAPPY HALLOWEEN!
Dzisiejsza notka to kontynuacja postu ze zdjęciami pani Lidii Wierzbickiej, z którą mam przyjemność współpracować. Pierwsza część notki znajduję się - tutaj, gdzie możecie m.in. przeczytać o moim feralnym dniu, który był dla mnie gorszy niż piątek 13stego! A jeśli już jesteśmy przy okropnych dniach, to z chęcią podzielę się z Wami w tej notce ciekawostkami o Halloween. Specjalnie dla was zapytałam parę osób mieszkających za granicą, jak to u nich się obchodzi i jak się do tego święta przygotowują. Ciekawostka ode mnie, którą wynalazłam gdzieś na internecie jest o kolorach, które symbolizują Halloween. Kolor pomarańczowy ma oznaczać koniec zbiorów związanych z jesienią, a czarny reprezentuje śmierć lata.
sobota, 9 września 2017
Coming soon
Cześć kochani, kupę czasu. Nie będę opowiadać gdzie byłam i co robiłam, kiedy mnie nie było, ale mogę gwarantować, że nie był to zmarnowany czas. Ci co obserwują mnie, na bieżąco na Instagramie wiedzą, że brałam życie w garść i to dosłownie. Blog na dniach będzie przechodził metamorfozę nie tylko w wyglądzie, ale również w tematyce. Zostaje tylko przy beauty oraz fashion, a dodam to czym obecnie się zajmuję: pisanie tekstów, piosenek. Oraz ubarwię to pięknymi zdjęciami, które robi mi Karolina Ałdaś, fotograf z Zielonej Góry, kobieta z krwi i kości stworzona do robienia zdjęć. Lifestyle przeniosę na mój fanpage. Czekajcie na efekty, warto. Wkrótce pierwsze teksty..
niedziela, 20 listopada 2016
CZEKOLADOWE MUFFINKI
Choć dni ostatnio są deszczowe to dzisiejsza niedziela zaskoczyła mnie pozytywnie słonecznym porankiem. Wracając do wczorajszego dnia, dostałam olśnienia i stwierdziłam, że pora otworzyć bramy kuchni i przygotować coś pysznego. Kuchnia i ja to nie jest dobre połączenie, ale to co mi wyszło to palce lizać! Kucharka ze mnie taka jak... no możecie sami domyśleć się, że słaba. Ale podbiłam serca domowników muffinkami! Dlatego dzisiaj podzielę się z wami tym prostym przepisem i możecie mi uwierzyć, że nawet największa ciapa sobie z tym poradzi.
środa, 17 sierpnia 2016
Początki z dietą, treningami i motywacją
Witam was cieplutko z lekko zachmurzonego miasta, Krosna Odrzańskiego. Na grupie, którą założyłam dla wszystkich ćwiczących bądź pragnących zacząć ćwiczyć kobiet ostatnio pochwaliłam się moimi małymi efektami treningów i diety. Przeczytałam sporo miłych komentarzy, a uśmiech z twarzy nie schodził i nie schodzi, aż do tej pory. Wpadłam na pomysł, żeby opisać wam moje początki z treningami, dietą i motywacją, której bardzo mi brakowało. W zeszłym roku, na wakacje cicho jeszcze ubolewałam nad swoimi ciałkiem. I choć nigdy nie byłam bardzo otyła to zawsze miałam problem z zaakceptowaniem siebie. Znajdowałam co róż inne części ciała, które mi się nie podobały, aż w końcu stałam się jednym, wielkim kłębkiem nerwów. Jednym zdaniem - Dostałam bzika na punkcie swojego ciała. Przyszedł czas, kiedy usiadłam na łóżku i powiedziałam Dość tego! Właśnie wtedy postanowiłam coś ze sobą zrobić. Nie było i nie jest łatwo. Najtrudniej jest zacząć. Szukałam motywacji na różnych forach internetowych, przeglądałam kolorowe czasopisma z wychudzonymi dziewczynami, a koniec końców zaczęłam stosować drastyczne diety. Sytuacja zaszła za daleko i od tamtej pory zaczął się mój zdrowy i aktywny tryb życia.
sobota, 16 lipca 2016
Boję się spełniać marzenia?
Blogowanie, zrobienie tatuażu, spotkanie swoich idoli to tylko część marzeń, które udało mi się spełnić. Ktoś mi kiedyś powiedział, że moje marzenia są głupie, nic nie warte, a dzieci z przedszkola mają bardziej ambitniejsze pomysły na siebie niż ja sama. Zabolało. Gdybym w tamtym momencie się poddała, to nie udałoby mi się dojść do momentu w którym obecnie się znajduję. Choć moje marzenia są spełnione dopiero w 1/100 to satysfakcja i motywacja, którą w sobie mam jest niesamowicie wielka.
wtorek, 12 lipca 2016
MOJE ZDANIE O BLOGOSFERZE
Należę do kilku grup blogowych. Jedne mają zasady, ustalone przez administratorów, a drugie natomiast ich nie posiadają, co wiążę się z niezłym spamem. Ostatnio zauważyłam jak blogerzy próbują sobie poradzić w życiu, używając do tego bloga. W dzisiejszej notce chcę wyrazić swoje zdanie na temat całej blogosfery, rozpoczynając od zachłanności ludzi, a kończąc na co prawdziwy czytelnik zwraca uwagę.
piątek, 8 lipca 2016
Inspiracje & Linki, które skradły moje serce | LIPIEC
Myślałam sporo nad tym co mogę w dzisiejszej notce wam przedstawić. Nie chcę pisać na siłę bo sama wiem po sobie, jak bardzo nie lubię czytać czegoś co jest pisane bo "termin mnie goni". W dzisiejszą notkę natomiast włożyłam swoje serce i mogę oficjalnie powiedzieć: Otwieram nową serię - Inspiracje & Linki, które skradły moje serce! Znam mnóstwo inspirujących stron i ludzi, sporo artystów i świetnych sklepów. Posty będą pojawiały się na początku lub pod koniec miesiąca, w zależności od tego, jak bardzo szybko będę chciała się podzielić z wami czymś nowym. W notkach z tej serii będą pojawiały się inspirujące zdjęcia, ciekawe linki, cytat i piosenka na dany miesiąc oraz sklepy, w których najczęściej kupuje online (o ile takowe pojawią się w miesiącu). Teraz zapraszam was do oglądania, czytania i słuchania, a po przeczytaniu o wyrażenie swojej opinii o tej serii w komentarzu.
piątek, 24 czerwca 2016
WROCŁAW | 2016
Niedawno pisałam w notce o moich planach na wakacje, że zamierzam wybrać się między innymi do Wrocławia. Faktycznie, wakacje się jeszcze nie zaczęły, a ja już 16 czerwca wsiadłam w autobus z mamą i wyruszyłam do tego pięknego miasta. Dzisiaj chcę wam pokazać kilka zdjęć, które zrobiłam ja i moja mama, cel mojej podróży oraz kilka słów o aplikacji airbnb, dzięki której miałam z moją mamą tani nocleg u przemiłych osób!
poniedziałek, 13 czerwca 2016
MOJE PLANY NA WAKACJE | 2016
Mówi się, że najlepszych chwil w życiu się nie planuje. Zazwyczaj tego nie robię, ponieważ uwielbiam spontan i adrenalinę, która towarzyszy mi przy tym. To jest pierwszy rok w którym muszę zaplanować swoje wakacje. Nie sądziłam, że w wieku 18 lat będę musiała planować wszystko na ostatni guzik, ale praca tego wymaga. Wakacje 2016 będą na pewno bardzo pracowite, aczkolwiek na odpoczynek również sobie zasłużyłam więc nie zrezygnuje ze zwiedzania czy wypadów nad jezioro. W dzisiejszej notce przedstawię wam moje plany na te wakacje, które już po części staram się wprowadzać w życie.
czwartek, 9 czerwca 2016
Skąd biorę motywację?
Ćwiczę od 4 miesięcy, chodzę na prawo jazdy, uczę się, prowadzę bloga i mam wiele innych obowiązków jak każdy człowiek. Pytanie, które zadają mi ludzie powtarza się notorycznie Paulina, skąd bierzesz motywację? Banalna odpowiedź - moją motywacją jestem ja sama, ale nie tylko. Dzisiaj chciałabym wam przedstawić ludzi, rzeczy, miejsca, którzy motywują mnie do walki o marzenia, do życia, do ćwiczeń i do wielu innych spraw.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















