piątek, 22 września 2017

ULUBIEŃCY na każdą kieszeń

Witam w słoneczną i piękną jesień, 
Tak jak wspominałam parę postów wstecz, oprócz moich zdjęć z sesji, blog dalej ma etykietę beauty i dzisiaj specjalny post dla pań. Przedstawię wam moich ulubieńców na każdą kieszeń. Za parę złotych możecie kupić świetne kosmetyki, które na długo wam posłużą. Nie ukrywam, że od kilku miesięcy jestem zakochana w każdego rodzaju szminkach, błyszczykach i pomadkach. No czyste szaleństwo...
W moim zestawieniu znajdziecie produkty do ust oraz nową paletkę z Naked. I uwaga! Dwie zdobycze są z Aliexpress i nie są oryginalne, lecz za małą cenę jak najbardziej opłacalne zamówienie. 


niedziela, 17 września 2017

crazy elegance

Dzień dobry w pochmurną niedziele, 
Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam trzy zdjęcia, które wykonała niezastąpiona Karolina Ałdaś. Postawiłam na małą czarną, elegancką sukienkę, którą połączyłam z dżinsową kurtką oraz pomarańczowym kardiganem! Całość urozmaiciłam piękną i subtelną biżuterią. 
Cytując Giorgio Armani: "W elegancji nie chodzi o to, aby zostać zauważoną, ale by zostać zapamiętaną." Tym klasykiem zapraszam do obejrzenia zdjęć. 



sobota, 9 września 2017

Coming soon

Cześć kochani, kupę czasu. Nie będę opowiadać gdzie byłam i co robiłam, kiedy mnie nie było, ale mogę gwarantować, że nie był to zmarnowany czas. Ci co obserwują mnie, na bieżąco na Instagramie wiedzą, że brałam życie w garść i to dosłownie. Blog na dniach będzie przechodził metamorfozę nie tylko w wyglądzie, ale również w tematyce. Zostaje tylko przy beauty oraz fashion, a dodam to czym obecnie się zajmuję: pisanie tekstów, piosenek. Oraz ubarwię to pięknymi zdjęciami, które robi mi Karolina Ałdaś, fotograf z Zielonej Góry, kobieta z krwi i kości stworzona do robienia zdjęć. Lifestyle przeniosę na mój fanpage. Czekajcie na efekty, warto. Wkrótce pierwsze teksty.. 

piątek, 17 lutego 2017

Nawilżająca maseczka do twarzy | Planet Spa

Szukając ostatnio czegoś do mojej przesuszonej cery, pierwszy raz od dłuższego czasu poszłam na skróty i wybrałam produkt, którego nigdy dotąd nie testowałam, ani o nim nie czytałam. Z jednej strony to był błąd, a z drugiej strony maseczka spełniła swoje zadanie - nawilżyła moją skórę. Niestety oprócz plusów, ma również swoje minusy, o których za chwilę będziecie mogli przeczytać. 

piątek, 10 lutego 2017

INGLOT - mini paczuszka

Cześć kochane, 
Zbierając nowe kosmetyki do recenzji, w prezencie dostałam malutką paczuszkę z Inglota. Kosmetyki od Inglota cenię sobie przede wszystkim za to, że to Polska firma, która pojawia się na wszystkich wydarzeniach branżowych na całym świecie. Przed recenzją mojej paczuszki chciałabym was zapoznać z krótką informacją o owej marce. Inglot aktywnie włącza się w międzynarodowe różne pokazy makijażu, typu The Makeup Show, IMATS, oraz Fashion Week w światowych stolicach mody. Na głównej stronie Inglota, w zakładce "O nas" piszą:

Historia firmy sięga lat osiemdziesiątych, a pierwszą kolorową kolekcję tworzyły lakiery do paznokci. W niedługim czasie pojawiły się cienie do powiek i pomadki do ust. Dzisiaj markę charakteryzuje olbrzymi wachlarz kolorów i różnorodność oferowanych produktów. Niezwykle popularny i ceniony jest unikalny Freedom System umożliwiający dowolne łączenie ulubionych kolorów cieni do powiek, pudrów, róży do policzków, pomadek, korektorów i produktów do brwi.

Na stronie inglot.pl jest zakładka do skomponowania własnej palety. Więc nie musimy się martwić, że jakiś kolor się zmarnuje jeżeli nam się nie spodoba. Same wybieramy kolorki jakie mają pojawić się na paletce. 

W mojej paczuszce znajdowała się kosmetyczka, mascara oraz olejek do ust. 


sobota, 26 listopada 2016

krem na dzień | nutra effects

Na początku czerwca pisałam wam o kremie nawilżającym z Clinique, choć bardzo mi się podoba to cena za 30ml. dla osoby uczącej się jest nieco wysoka. Postanowiłam poszukać innego kremu, który również dobrze nawilża i ma ciekawą konsystencję. Krem nutra effects zamówiłam już kilka miesięcy temu do przetestowania, teraz jest to moje drugie opakowanie, więc postanowiłam zrobić recenzję dla osób, które chcą trochę zaoszczędzić pieniążków, a mieć dobrze nawilżoną cerę.

niedziela, 20 listopada 2016

CZEKOLADOWE MUFFINKI

Choć dni ostatnio są deszczowe to dzisiejsza niedziela zaskoczyła mnie pozytywnie słonecznym porankiem. Wracając do wczorajszego dnia, dostałam olśnienia i stwierdziłam, że pora otworzyć bramy kuchni i przygotować coś pysznego. Kuchnia i ja to nie jest dobre połączenie, ale to co mi wyszło to palce lizać! Kucharka ze mnie taka jak... no możecie sami domyśleć się, że słaba. Ale podbiłam serca domowników muffinkami! Dlatego dzisiaj podzielę się z wami tym prostym przepisem i możecie mi uwierzyć, że nawet największa ciapa sobie z tym poradzi.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia