piątek, 31 stycznia 2020

Pigmenty Klepach.PRO + jak nałożyć pigment?

Witajcie w piątkowych recenzjach.Nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam specjalnie do testów dwa najbardziej zachwalane pigmenty od marki KlepachPRO. O marce dowiedziałam się z rosyjskiej części beauty Instagrama, gdzie dziewczyny uzupełniały swoje makijaże boskimi błyskami. Chcecie wiedzieć jak mi się z nimi pracowało, na co je przyklejać oraz jakie mają zastosowanie? Zapraszam do czytania:)

piątek, 24 stycznia 2020

Norvina Palette ABH / love or hate?

 
Hej, dzisiaj na tapetę  leci słynna paleta Anastasii Beverly Hills Norvina. Kupiłam ją standardowo u laleczek, gdzie moim zdaniem jest najkorzystniejsza cena oraz bezpieczne pakowanie palet. To jest moja druga paleta od ABH i myślę, że z nimi jest tak, że albo je się kocha, albo nienawidzi. Nie ma nic pomiędzy.. 

środa, 20 listopada 2019

ostatnie urywki jesieni / stylizacja




Hej kochani, dzisiaj przychodzę do was z ostatnim podmuchem ciepłej jesieni. Za oknem coraz bardziej szaro, buro i ponuro...a ja jak zwykle zwlekałam do ostatniego gwizdka, żeby wyjść i zrobić te zdjęcia. A właściwie robiła mi je jak zawsze niezastąpiona Ewa EVER. 

wtorek, 15 maja 2018

fiancée and fiance

Tak moi drodzy, tytuł tej notki to nie ściema, R mi się oświadczył. Post z naszymi zdjęciami miał mieć nieco inny tekst, nieco inny wyraz, ale nie mogę się powstrzymać. Od 9 dni jestem zaręczona, a moje życie rozkwita jak te wszystkie piękne kwiaty w ogrodzie mojej babci. Sesje z moim narzeczonym robiła niezastąpiona Ewa z EVER grafika & fotografia, co prawda zdjęcia pochodzą jeszcze z przed zaręczyn ale przyszedł ten moment kiedy chcę pokazać moją miłość. Mój ukochany tak jak nie wiedział jak ma pozować, tak wypadł lepiej ode mnie przed obiektywem. Ewa uchwyciła wszystko to co chciałam - uczucia. radość, szczęście, dobrą zabawę, Nas i naszą miłość. Kochani, tradycyjnie zapraszam do obejrzenia zdjęć i jak zawsze na koniec notki zostawiam dla was pytanie.

piątek, 11 maja 2018

Kurs Manicure Żelowy / LILO Akademia


Cześć kochani, zbierałam się trochę do napisania tej notki bo nie chciałam pominąć niczego istotnego co spotkało mnie na szkoleniu ze Stylizacji Paznokci Metodą Żelową. W dzisiejszej notce dowiecie się między innymi jak taki kurs przebiega, ile kosztuje, czy coś trzeba ze sobą zabrać i dla kogo taki kurs jest odpowiedni, oraz napomknę o dofinansowaniu z Urzędu Pracy, które bardzo pomaga w rozwijaniu swoich pasji. Zapraszam do ciekawej lekturki.

poniedziałek, 30 kwietnia 2018

szczęśliwy kwiecień

Kwiecień to naprawdę bardzo szybki miesiąc, mrugnęłam, a tutaj już ostatni jego dzień. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - tyle dobra jeszcze żaden miesiąc mi nie przyniósł. Wszystko zaczęło kwitnąć: kwiaty, drzewa, moja miłość, moje szczęście i ja. Jak pięknie czuć się spełnioną. Już na dobre zawitała u nas wiosna, a w mojej szafie znowu wiszą kolorowe sukienki, do których mam największą słabość. I kiedy tylko moja Ewa (EVER grafika & fotografia) napisała, że ma czas na sesje to krzyknęłam z radości, a co! Zanim przejdziecie do oglądania zdjęć muszę jeszcze wtrącić, dlaczego ten kwiecień jest aż tak szczęśliwy. Zdałam prawo jazdy oraz ukończyłam szkolenie na stylistkę paznokci, a w maju czekają na mnie kolejne dwa szkolenia i kolejna dawka wiedzy! Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć i koniecznie odpowiedzcie na pytania, które znajdują się na samym końcu.

wtorek, 17 kwietnia 2018

SPODNIE MUST HAVE / mój look na wiosnę



Kiedy ostatnie opady śniegu zniknęły, poczułam się wolna. Ujrzałam słońce, na placu zabaw znowu usłyszałam szczęśliwe dzieci, a ptaki zaczęły mnie budzić swoim porannym śpiewem. Kwiaty zaczęły kwitnąć, drzewa zrobiły się pełniejsze, mój pies znowu opala się na balkonie, a ja zakochałam się w tej porze roku. Wszystko żyje, ja żyję. W mojej głowie zrodził się pomysł: Paulina, musisz coś zmienić w swojej garderobie. I kiedy tylko zobaczyłam spodnie w Croppie o niecodziennym kroju,wiedziałam, że muszę je mieć. Coś innego, coś czego jeszcze rok temu nie założyłabym nawet gdyby mi zapłacili. Dziś kiedy ponownie je założyłam do luźniejszego look'u mogę śmiało napisać: Tak, to one są teraz w modzie i każdy je musi mieć! Stylizację którą wam dzisiaj pokazuje dopełniłam klasyczną białą bluzeczką oraz cielistymi szpilkami - klasa sama w sobie.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia