Witajcie w piątkowych recenzjach.Nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam specjalnie do testów dwa najbardziej zachwalane pigmenty od marki KlepachPRO. O marce dowiedziałam się z rosyjskiej części beauty Instagrama, gdzie dziewczyny uzupełniały swoje makijaże boskimi błyskami. Chcecie wiedzieć jak mi się z nimi pracowało, na co je przyklejać oraz jakie mają zastosowanie? Zapraszam do czytania:)
piątek, 31 stycznia 2020
piątek, 24 stycznia 2020
Norvina Palette ABH / love or hate?
Hej, dzisiaj na tapetę leci słynna paleta Anastasii Beverly Hills Norvina. Kupiłam ją standardowo u laleczek, gdzie moim zdaniem jest najkorzystniejsza cena oraz bezpieczne pakowanie palet. To jest moja druga paleta od ABH i myślę, że z nimi jest tak, że albo je się kocha, albo nienawidzi. Nie ma nic pomiędzy..
środa, 20 listopada 2019
ostatnie urywki jesieni / stylizacja
Hej kochani, dzisiaj przychodzę do was z ostatnim podmuchem ciepłej jesieni. Za oknem coraz bardziej szaro, buro i ponuro...a ja jak zwykle zwlekałam do ostatniego gwizdka, żeby wyjść i zrobić te zdjęcia. A właściwie robiła mi je jak zawsze niezastąpiona Ewa EVER.
wtorek, 15 maja 2018
fiancée and fiance
Tak moi drodzy, tytuł tej notki to nie ściema, R mi się oświadczył. Post z naszymi zdjęciami miał mieć nieco inny tekst, nieco inny wyraz, ale nie mogę się powstrzymać. Od 9 dni jestem zaręczona, a moje życie rozkwita jak te wszystkie piękne kwiaty w ogrodzie mojej babci. Sesje z moim narzeczonym robiła niezastąpiona Ewa z EVER grafika & fotografia, co prawda zdjęcia pochodzą jeszcze z przed zaręczyn ale przyszedł ten moment kiedy chcę pokazać moją miłość. Mój ukochany tak jak nie wiedział jak ma pozować, tak wypadł lepiej ode mnie przed obiektywem. Ewa uchwyciła wszystko to co chciałam - uczucia. radość, szczęście, dobrą zabawę, Nas i naszą miłość. Kochani, tradycyjnie zapraszam do obejrzenia zdjęć i jak zawsze na koniec notki zostawiam dla was pytanie.
piątek, 11 maja 2018
Kurs Manicure Żelowy / LILO Akademia
poniedziałek, 30 kwietnia 2018
szczęśliwy kwiecień
Kwiecień to naprawdę bardzo szybki miesiąc, mrugnęłam, a tutaj już ostatni jego dzień. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - tyle dobra jeszcze żaden miesiąc mi nie przyniósł. Wszystko zaczęło kwitnąć: kwiaty, drzewa, moja miłość, moje szczęście i ja. Jak pięknie czuć się spełnioną. Już na dobre zawitała u nas wiosna, a w mojej szafie znowu wiszą kolorowe sukienki, do których mam największą słabość. I kiedy tylko moja Ewa (EVER grafika & fotografia) napisała, że ma czas na sesje to krzyknęłam z radości, a co! Zanim przejdziecie do oglądania zdjęć muszę jeszcze wtrącić, dlaczego ten kwiecień jest aż tak szczęśliwy. Zdałam prawo jazdy oraz ukończyłam szkolenie na stylistkę paznokci, a w maju czekają na mnie kolejne dwa szkolenia i kolejna dawka wiedzy! Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć i koniecznie odpowiedzcie na pytania, które znajdują się na samym końcu.
wtorek, 17 kwietnia 2018
SPODNIE MUST HAVE / mój look na wiosnę
Subskrybuj:
Posty (Atom)






