sobota, 11 kwietnia 2020

Pigmenty i prasowany brokat z PIGMENTOVELOVE

Hej słoneczka, dziś chciałabym przedstawić sklep pigmentovelove, który podbił serca wizażystek i Instagramerek. Jak wiecie z poprzednich postów, jak błysk - to stawiam tylko na pigmenty, brokaty i folie. Do testowania zamówiłam dwa pigmenty z Femme Fatale oraz jeden prasowany Glitter od Take Two Cosmetics. 

czwartek, 26 marca 2020

dodatki do kawy, pyszne herbaty magic.mug / #wspieramwkryzysie


Hej, sytuacja w Polsce jak i na świecie w związku z pandemią nie jest ciekawa. Z obawą obserwuje wszystkie moje ulubione sklepy internetowe, które zawieszają swoje działalności z wiadomego powodu. Nie, nie będę drążyć tego tematu, choć jest bardzo ważny to blogerzy skupiają teraz swoją pracę na uspokajanie ludzi. Na Instagramie wystartowała seria #wspieramwkryzysie, gdzie udostępnia się swoje ulubione sklepy, które teraz przechodzą kryzys bądź są tuż przed nim. 

piątek, 31 stycznia 2020

Pigmenty Klepach.PRO + jak nałożyć pigment?

Witajcie w piątkowych recenzjach.Nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam specjalnie do testów dwa najbardziej zachwalane pigmenty od marki KlepachPRO. O marce dowiedziałam się z rosyjskiej części beauty Instagrama, gdzie dziewczyny uzupełniały swoje makijaże boskimi błyskami. Chcecie wiedzieć jak mi się z nimi pracowało, na co je przyklejać oraz jakie mają zastosowanie? Zapraszam do czytania:)

piątek, 24 stycznia 2020

Norvina Palette ABH / love or hate?

 
Hej, dzisiaj na tapetę  leci słynna paleta Anastasii Beverly Hills Norvina. Kupiłam ją standardowo u laleczek, gdzie moim zdaniem jest najkorzystniejsza cena oraz bezpieczne pakowanie palet. To jest moja druga paleta od ABH i myślę, że z nimi jest tak, że albo je się kocha, albo nienawidzi. Nie ma nic pomiędzy.. 

środa, 20 listopada 2019

ostatnie urywki jesieni / stylizacja




Hej kochani, dzisiaj przychodzę do was z ostatnim podmuchem ciepłej jesieni. Za oknem coraz bardziej szaro, buro i ponuro...a ja jak zwykle zwlekałam do ostatniego gwizdka, żeby wyjść i zrobić te zdjęcia. A właściwie robiła mi je jak zawsze niezastąpiona Ewa EVER. 

wtorek, 15 maja 2018

fiancée and fiance

Tak moi drodzy, tytuł tej notki to nie ściema, R mi się oświadczył. Post z naszymi zdjęciami miał mieć nieco inny tekst, nieco inny wyraz, ale nie mogę się powstrzymać. Od 9 dni jestem zaręczona, a moje życie rozkwita jak te wszystkie piękne kwiaty w ogrodzie mojej babci. Sesje z moim narzeczonym robiła niezastąpiona Ewa z EVER grafika & fotografia, co prawda zdjęcia pochodzą jeszcze z przed zaręczyn ale przyszedł ten moment kiedy chcę pokazać moją miłość. Mój ukochany tak jak nie wiedział jak ma pozować, tak wypadł lepiej ode mnie przed obiektywem. Ewa uchwyciła wszystko to co chciałam - uczucia. radość, szczęście, dobrą zabawę, Nas i naszą miłość. Kochani, tradycyjnie zapraszam do obejrzenia zdjęć i jak zawsze na koniec notki zostawiam dla was pytanie.

piątek, 11 maja 2018

Kurs Manicure Żelowy / LILO Akademia


Cześć kochani, zbierałam się trochę do napisania tej notki bo nie chciałam pominąć niczego istotnego co spotkało mnie na szkoleniu ze Stylizacji Paznokci Metodą Żelową. W dzisiejszej notce dowiecie się między innymi jak taki kurs przebiega, ile kosztuje, czy coś trzeba ze sobą zabrać i dla kogo taki kurs jest odpowiedni, oraz napomknę o dofinansowaniu z Urzędu Pracy, które bardzo pomaga w rozwijaniu swoich pasji. Zapraszam do ciekawej lekturki.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia